Skip to content

Feng shui postel

Vybrat si správně postel je z pohledu Feng shui velmi důležité a poskytuje několik základních rad jak si postel vybrat, abyste si opravdu dobře odpočinuli a načerpali novou energii. Rady jsou opravdu jednoduché, není to nic složitého.

Feng shui postel by měla mít pevné čelo

Podle feng shui by postel měla mít pevné čelo, ideálně ze dřeva nebo čalouněné. Zatímco vy uléháte ke spánku a odpočinku, tak vaše tělo bude zaměstnané další činností a bude věnovat hodně energie tomu, aby se regenerovalo na různých úrovních. Kromě toho vaše hlava potřebuje ochranu a podporu, kterou jí poskytne právě pevné čelo postele.

Vyberte si dobrou matraci pro feng shui postel

Matrace je asi nejdůležitější část postele a feng shui rada je, abyste si vybírali s rozmyslem a nebáli se investovat do dobré matrace. Odměnou vám bude dobrý spánek a relaxace. Podle feng shui čím lépe se vyspíte a zrelaxujete, tím lépe se budete cítit druhýden, takhle prosté to je. Rozhodně se vyhýbejte použitým matracím, nikdy nevíte jakou energii mohli naabsorbovat od předchozích majitelů.

Feng shui postel má správnou výšku

Feng shui postel by měla mít správnou výšku, neměla by ležet přímo na podlaze, měla by být v rovnováze s okolním prostorem a měla by umožňovat proudění energie pod postelí. V podstatě se dá řici, že postele, které mají úložný prostor nebo zásuvky pod postelí a leží přímo na zemi, jsou považovány za špátné feng shui postele.

Další feng shui články: